Cieśla do pracy w Norwegii

KONTAKT

Porost - Dodane przez ogloszenia8 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Cieśla do pracy w Norwegii

Koncepcja jest Agencją Pośrednictwa Pracy w kraju i za granicą.
Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 1926.
Od ponad 10 lat organizujemy legalne i bezpieczne zatrudnienie.

Dla naszego norweskiego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:
CIEŚLA SZALUNKOWY / SHUTTERING CARPENTER / FORSKALINGSSNEKKER
Miejsce pracy: Norwegia, Bergen
Rozpoczęcie pracy: od zaraz
Obowiązki:
wykonywanie szalunków tradycyjnych oraz systemowych HUNNEBECK, PERI, DOKA, MEWA, itp.,
wykonywanie prac betoniarskich i zbrojarskich.
Wymagania:
Dobra znajomość j. angielskiego lub norweskiego - język będzie weryfikowany podczas rozmowy telefonicznej,
Doświadczenie zawodowe min. 3 lata (szalowanie tradycyjne i systemowe PERI, DOKA, HUNNEBECK),
Umiejętność czytania rysunku technicznego,
Pozytywne referencje od poprzednich pracodawców,

Norweski pracodawca oferuje:
Umowę o pracę z pracodawcą norweskim,
Praca na pełny etat plus możliwe nadgodziny,
Czas pracy: min. 37,5 ma x 48 godzin w tygodniu,
Atrakcyjne wynagrodzenie (w zależności od doświadczania i poziomu znajomości j. obcego),
Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne,
Pracodawca zapewnia pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania.

Sposób aplikowania:

CV w języku angielskim wraz z klauzulą dotyczącą przetwarzania danych osobowych, kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, umiejętności i doświadczenie zawodowe (referencje lub numery telefonów do poprzednich pracodawców) prosimy przesłać na adres e-mail:
koniecznie z adnotacją w temacie maila: Cieśla szalunkowy.
Serdecznie dziękujemy za przesłane dokumenty, po wstępnej selekcji, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Mapa PorostProfil założony około 1 rok temu

Zapytaj o ogłoszenie - Cieśla do pracy w Norwegii

Polecane, ciekawe strony z Koszalina. Prowadzisz serwis o Koszalinie lub zwiazany z Koszalin - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Koszaliński Serwis Informacyjny !Zobacz stronę Urząd Miejski w Koszalinie !Zobacz stronę Serwis Głosu Koszalińskiego !Zobacz stronę Portal Regionalny Kalisza !Zobacz stronę Kurier Polska !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Koszalin City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Koszalina: Kołobrzeg ogłoszenia - Świdwin darmowe ogłoszenia - Szczecinek ogłoszenia bezpłatne - Gryfice ogłoszenia - Bytów sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję