Cieśla konstrukcyjny Niemcy

KONTAKT

Koszalin - Dodane przez reklama9 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Cieśla konstrukcyjny Niemcy

Koncepcja jest Agencją Pośrednictwa Pracy w kraju i za granicą. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 1926. Od ponad 8 lat organizujemy legalne i bezpieczne zatrudnienie. Dla Norweskiego pracodawcy poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Cieśla konstrukcyjny
Miejsce pracy: Niemcy, Bawaria
Rozpoczęcie pracy: od zaraz
Obowiązki: budowa poddaszy, szkieletów drewnianych, więźb dachowych oraz prace wykończeniowe.
Oferujemy:
Umowę o pracę na czas nieokreślony z 6- miesięcznym okresem próbnym
Wynagrodzenie: 1500 Euro netto/m-c
Zatrudnienie na pełny etat
Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne
Płatny urlop
Wszystkie świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec
Wsparcie na każdym etapie rekrutacji, pomoc konsultanta w sprawach organizacyjnych
Darmowe zakwaterowanie organizowane przez pracodawcę

Obowiązki:
Praca przy przebudowach i nowych konstrukcjach dachowych
Montaż konstrukcji drewnianych
Dokładność i skrupulatność w wykonywanej pracy

Wymagania:
Wykształcenie kierunkowe
Udokumentowane doświadczenie zawodowe
Znajomość języka niemieckiego (będzie weryfikowana podczas rozmowy rekrutacyjnej)

Sposób aplikowania:

CV w języku polskim oraz niemieckim, kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, umiejętności i doświadczenie zawodowe prosimy przesyłać na adres e-mail.

W CV prosimy o podanie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych

-w języku niemieckim: Hiermit willige ich in die Verarbeitung meiner Personalangaben, die in diesem CV enthalten sind, fr etwaige Stellenbesetzungsverfahren, gem dem Personaldatenschutzgesetz vom 29. August 1997 ber den Personaldatenschutz (einheitlicher Text: Gesetzblatt vom 2002, Nr. 101 Pos. 926 mit spteren nderungen), ein.

-w języku polskim: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Dziękujemy za przesłane dokumenty, po wstępnej selekcji, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Agencja Pracy Koncepcja, Wrocław ul. Podwale 62/2, Nr tel. 71 3438073

Mapa KoszalinProfil założony około 1 rok temu

Zapytaj o ogłoszenie - Cieśla konstrukcyjny Niemcy

Polecane, ciekawe strony z Koszalina. Prowadzisz serwis o Koszalinie lub zwiazany z Koszalin - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Urząd Miejski w Koszalinie !Zobacz stronę Serwis Głosu Koszalińskiego !Zobacz stronę Kurier Polska !Zobacz stronę Koszaliński Serwis Informacyjny !Zobacz stronę Portal Regionalny Kalisza !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Koszalin City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Koszalina: Kołobrzeg ogłoszenia - Świdwin darmowe ogłoszenia - Szczecinek ogłoszenia bezpłatne - Gryfice ogłoszenia - Bytów sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję