Niemcy praca, Pani Kathleen 87 lat, poszukuje opiekunki Mnchen

KONTAKT

Koszalin - Dodane przez biuro.poznan1 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Niemcy praca, Pani Kathleen 87 lat, poszukuje opiekunki Mnchen

GoWork.pl
Jesteśmy uznaną agencją pracy tymczasowej, działającą od 1990 roku na polskim rynku. Działamy również na rynku europejskim. Dzięki naszej pomocy setki osób bezrobotnych znajdują pracę. Obecnie prowadzimy stałą rekrutację na stanowisko:

Niemcy praca, Pani Kathleen 87 lat, poszukuje opiekunki
Mnchen

Stan zdrowia:
Pani Kathleen porusza się samodzielnie nie potrzebuje nie potrzebuje pomocy przy wstawaniu. Jej stan psychiczny i fizyczny jest odpowiedni do wieku. Cierpi jedynie na niezaawansowaną demencję.

Obowiązki:
Do obowiązków opiekunki należy prowadzenie gospodarstwa domowego w co wchodzą takie czynności jak sprzątanie, prasowanie,pranie oraz gotowanie. Dodatkowo robienie zakupów oraz jazda samochodem.
Do obowiązków związanych z opieką nad podopiecznym należy jedynie towarzyszenie w wizytach u lekarza

Wymagania:
Poszukujemy kobiety z doświadczeniem w opiece nas osobami starszymi oraz dostateczną znajomością języka i prawo jazdy.

Oferujemy:
Naszym pracownikom gwarantujemy zatrudnienie w stabilnej, legalnej firmie.
Opiekunka wyjeżdżając na zlecenie ma zagwarantowany oraz opłacony transport do/z Niemiec oraz zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pobytu.
Wynagrodzenie: 1100-1150 euro netto

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o e-mail zwrotny albo wysłanie SMS na numer: 796898761 o treści:271 podając również swoje imię, nazwisko i deklarowany poziom znajomości języka niemieckiego. ODDZWONIMY
Zapraszamy również do Nas osobiście
Odział w Poznaniu:
ul. Za Bramką 9/10, piętro III

Mapa KoszalinProfil założony około 3 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - Niemcy praca, Pani Kathleen 87 lat, poszukuje opiekunki Mnchen

Polecane, ciekawe strony z Koszalina. Prowadzisz serwis o Koszalinie lub zwiazany z Koszalin - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Urząd Miejski w Koszalinie !Zobacz stronę Kurier Polska !Zobacz stronę Serwis Głosu Koszalińskiego !Zobacz stronę Portal Regionalny Kalisza !Zobacz stronę Koszaliński Serwis Informacyjny !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Koszalin City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Koszalina: Kołobrzeg ogłoszenia - Świdwin darmowe ogłoszenia - Szczecinek ogłoszenia bezpłatne - Gryfice ogłoszenia - Bytów sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję