PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - KOSZALIN

KONTAKT

Koszalin - Dodane przez martyna1 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - KOSZALIN

Dla naszego Klienta w związku z rozwojem firmy oraz powstaniem dodatkowych kanałów dystrybucji , poszukujemy kandydatów na stanowisko:

OCZEKUJEMY:
minimum średniego wykształcenia
umiejętności rozmawiania z ludźmi i wykorzystywania swoich potencjałów w pracy z klientami biznesowymi
jeśli jesteś absolwentem interesuje nas Twoja aktywność szkolna, pozaszkolna, prace dorywcze i wakacyjne
Preferowane posiadanie prawa jazdy kat. B

OBOWIĄZKI:
zadanie osoby na tym stanowisku to dbałość o poprawne relacje z dotychczasowymi klientami firmy oraz poszukiwanie nowych klientów w terenie.

OFERUJEMY:
umowę o pracę
atrakcyjny system wynagrodzenia, z zagwarantowanym stałym wynagrodzeniem podstawowym oraz systemem premiowania
szkolenie teoretyczne i praktyczne przygotowujące do pracy
cykliczne szkolenia branżowe
możliwość podnoszenia kompetencji zawodowych
pomoc ze strony wykwalifikowanej kadry w procesie adaptacji do pracy
jasny plan rozwoju zawodowego wraz z możliwościami awansu
wszelkie narzędzia niezbędne do wykonywania pracy

Osoby chcące pracować w młodym zespole, gdzie liczy się nie tylko rywalizacja lecz także współpraca prosimy przesłanie swojego CV z podaniem poniższego nr referencyjnego:

PRZEDSTAWICIEL / KOSZALIN

Do CV prosimy dołączyć niniejszą klauzulę:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ustaw nr 133 poz. 883)."

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Zastrzegamy sobie prawo kontaktowania się z kandydatami w celu przedstawienia innej oferty pracy niż podana w ogłoszeniu.

Mapa KoszalinProfil założony około 3 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - KOSZALIN

Polecane, ciekawe strony z Koszalina. Prowadzisz serwis o Koszalinie lub zwiazany z Koszalin - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Urząd Miejski w Koszalinie !Zobacz stronę Serwis Głosu Koszalińskiego !Zobacz stronę Kurier Polska !Zobacz stronę Koszaliński Serwis Informacyjny !Zobacz stronę Portal Regionalny Kalisza !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Koszalin City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Koszalina: Kołobrzeg ogłoszenia - Świdwin darmowe ogłoszenia - Szczecinek ogłoszenia bezpłatne - Gryfice ogłoszenia - Bytów sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję