Szkolenie: Audytor Wewnętrzny Systemu HACCP

KONTAKT

Koszalin - Dodane przez szkolenia9 (osoba prywatna) -

Szkolenie: Audytor Wewnętrzny Systemu HACCP

Pełna treść ogłoszenia Szkolenie: Audytor Wewnętrzny Systemu HACCP

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA NA julamedia.pl I ODBIERZ 14% ZNIŻKI NA WYBRANE SZKOLENIE!

OFERTA LIMITIOWANA!

Szkolenie zawodowe Audytor Wewnętrzny Systemu HACCP wg ISO 22000/systemu HACCP ( E-learning)

Kategoria: Szkolenia BHP i HACCP
Koszt Szkolenia: 210 zł brutto/os.

Typ Szkolenia: e-learning, zadania warsztatowe, dokumentacja zawodowa


HACCP jest systemowym postępowaniem mającym na celu identyfikację i oszacowanie skali zagrożeń bezpieczeństwa żywności, z punktu widzenia jej jakości zdrowotnej oraz ryzyka wystąpienia tych zagrożeń podczas przebiegu wszystkich etapów produkcji i dystrybucji. Jest to również system mający na celu określenie metod ograniczania tych zagrożeń. System HACCP pozwala na uzyskanie pewności, że zakład wykonał wszystko dla bezpieczeństwa wyrobu i konsumenta, w odniesieniu do przepisów, zasad dobrej praktyki produkcyjnej i potrzeb klientów.
Norma ISO 22000:2005 skierowana jest do wszystkich organizacji, które w ramach swoich działalności zajmują się produkcją, przetwarzaniem, magazynowaniem, transportowaniem i obrotem żywności.

Cel szkolenia:
Szkolenie przeznaczone jest przede wszystkim dla osób bezpośrednio zaangażowanych w funkcjonowanie systemu zarządzania w danym przedsiębiorstwie lub oddelegowanych do opracowania dokumentacji systemu zarządzania bezpieczeństwem żywności, a w szczególności dla osób powołanych do zespołu bezpieczeństwa żywności/HACCP, które zainteresowane są podniesieniem swoich kwalifikacji zawodowych oraz chcą zapoznać się z wymaganiami normy ISO 22000, a także całym procesem wdrażania systemu zarządzania bezpieczeństwem żywności w przedsiębiorstwie.

Kiedy rozpoczyna się szkolenie? Szkolenie rozpoczyna się w momencie wysłania do Uczestnika danych dostępowych do szkolenia na platformie edukacyjnej. Dane dostępowe zostają wysłane do 24 godz. od momentu zaksięgowania na koncie firmy należności za szkolenie.

Czasu trwania: Materiał zawarty w szkoleniu równoznaczny 24 godzinnym zajęciom dydaktycznym prowadzonym w formie Szkolenia stacjonarnego.
Miejsce: Dostęp do Szkolenia 24 h /7 na platformie szkoleniowej akademia.julamedia.pl przez okres 14 dni od dnia zamówienia. W dowolnym tempie można wykonać szkolenie.


Po prawidłowym ukończeniu szkolenia Uczestnik otrzymuje zaświadczenie papierowe zgodne ze wzorem MEN.


Program Szkolenia:

1. Wymagania prawne w Polsce i UE w zakresie bezpieczeństwa i higieny żywności.
2. Wprowadzenie i podstawowe informacje dotyczące systemu HACCP.
3. Metodyka wdrażania systemu HACCP:
4. Projektowanie przykładowej dokumentacji wg. 12 etapów wdrażania systemu.
5. Zasady audytowania, terminy i definicje.
6. Zarządzania programem auditów, kompetencje i ocena audytorów, działania auditowe przygotowanie auditu, prowadzenie auditu zbierania i weryfikowania informacji narzędzia pracy auditora
7. Działania auditowe klasyfikacji niezgodności, formułowania dowodu z auditu wewnętrznego, przygotowanie raportu; przeprowadzenie opcjonalnych działań poauditowych.
8. Symulacje auditów wewnętrznych wraz z praktycznym opracowywaniem raportów.
9.Korzyści dla firmy i otoczenia wynikające z przeprowadzania auditów wewnętrznych.

KORZYŚCI Z UDZIAŁU W SZKOLENIU:

możliwość wykonania szkolenia nawet w 4 dni,

możliwość dostosowania tempa i czasu nauki do własnych potrzeb,

zdobycie uprawnien Audytora Wewnętrzego bez wychodzenia z domu,

cąłość szkolenia i udział w warsztatach można wykonać na platformie do nauki


Zapisy

julamedia.pl

Mapa KoszalinProfil założony około 1 rok temu

Zapytaj o ogłoszenie - Szkolenie: Audytor Wewnętrzny Systemu HACCP ,210 zł


Polecane, ciekawe strony z Koszalina. Prowadzisz serwis o Koszalinie lub zwiazany z Koszalin - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Urząd Miejski w Koszalinie !Zobacz stronę Portal Regionalny Kalisza !Zobacz stronę Koszaliński Serwis Informacyjny !Zobacz stronę Serwis Głosu Koszalińskiego !Zobacz stronę Kurier Polska !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Koszalin City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Koszalina: Kołobrzeg ogłoszenia - Świdwin darmowe ogłoszenia - Szczecinek ogłoszenia bezpłatne - Gryfice ogłoszenia - Bytów sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję

Strona internetowa Koszalin City wykorzystuje pliki cookie zapisywane w pamięci przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje dostępne są tutaj