ZATRUDNIĘ POKOJÓWKĘ

KONTAKT

Mielno - Dodane przez praca49 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia ZATRUDNIĘ POKOJÓWKĘ

POSZUKUJEMY PRACOWNIKA NA STANOWISKO:
POKOJÓWKA

Zakres obowiązków:
- utrzymanie czystości i estetyki pokoi hotelowych, pomieszczeń ogólnodostępnych, pomieszczeń służbowych oraz powierzchniach wokół Hotelu

- przygotowywanie oraz obsługa śniadań

- przygotowanie brudnej i odbiór czystej bielizny pościelowej oraz ręczników do/z pralni na podstawie wymaganych dokumentów zdawczo-odbiorczych.

- kontrola stanu wyposażenia pokoi

- dbanie o dobry wizerunek hotelu utrzymywanie wysokiego poziomu jakości świadczonych usług.

-przestrzeganie zasad higieny i bezpieczeństwa

- identyfikacja i natychmiastowe informowanie personelu hotelowego o usterkach w pokoju

Wymagania:

- sumienność i dokładność we wszelkich czynnościach zmierzających do utrzymania porządku w hotelu

- sprawność fizyczna pozwalająca na wykonywanie prac związanych z utrzymaniem czystości,

- aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

- dyspozycyjność od poniedziałku do niedzieli

- umiejętność pracy pod presją czasu i zadań,

- wysokie poczucie estetyki, dbałość o szczegóły

- dyskrecja

- doświadczenie na podobnym stanowisku oraz znajomość języków obcych będzie dodatkowym atutem

Nie oferujemy zakwaterowania oraz wyżywienia
Praca w oparciu o umowę zlecenie
Praca sezonowa do końca września/października.

Osoby zainteresowany prosimy o przesłanie CV z następującym dopiskiem:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Mapa MielnoProfil założony około 1 rok temu

Zapytaj o ogłoszenie - ZATRUDNIĘ POKOJÓWKĘ

Polecane, ciekawe strony z Koszalina. Prowadzisz serwis o Koszalinie lub zwiazany z Koszalin - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Koszaliński Serwis Informacyjny !Zobacz stronę Serwis Głosu Koszalińskiego !Zobacz stronę Portal Regionalny Kalisza !Zobacz stronę Urząd Miejski w Koszalinie !Zobacz stronę Kurier Polska !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Koszalin City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Koszalina: Kołobrzeg ogłoszenia - Świdwin darmowe ogłoszenia - Szczecinek ogłoszenia bezpłatne - Gryfice ogłoszenia - Bytów sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję